Dyzelinis motoblokas su diferencialu ir palėtintoju WEIMA WM1100BE-6

WM1100BE-6

Nauja prekė

  • Variklis: Dyzelinis
  • Variklio galia: 9 AG
  • Pavarų skaičius: 6 (4 į priekį / 2 atgal)
  • PALĖTINTOJAS
  • DIFERENCIALAS
  • EL. STARTERIS
  • Darbinis plotis: 80 -130 cm
  • Darbinis gylis: 15-30 cm
  • Špyžinis reduktorius
  • Garantija: 24 mėn

Smulkiau

9 Prekės

1 049,00 € su PVM

Apie prekę

Motoblokas - kultivatorius WM1100BE-6

9 AG / 80 -135 cm / PALĖTINTOJAS / DIFERENCIALAS

Aprašymas:

Gamintojas: WEIMA

Variklis: Dyzelinis / 1 cilindro / aušinamas oru 

Variklio galia: 9 AG / 6.6 kW

Darbinis plotis: 80 - 135 cm

Darbinis gylis: 15 - 30 cm

Bėgiai: 6 (4 į priekį / 2 atgal)

PALĖTINTOJAS: YRA

DIFERENCIALAS: YRA

Sankabos perdavimas: šlapia diskinė

Reduktoriaus perdavimas: krumpliaračiai

Reduktoriaus korpusas: špyžinis

Užvedimas: rankinis ir ELEKTRINIS STARTERIS

Tepalo talpa variklyje: 1000 ml

Tepalo talpa greičių dėžėje: 2 L (transmisinis)

Rekomenduojamas tepalas greičių dėžei: TEP 15 / TAD 17

Svoris: 135 kg

Garantija: 24 mėn

Po garantinis aptarnavimas: YRA

Atskiras detalių tiekimas: YRA

KOMPLEKTACIJA:

Motoblokas

Freza (kultivatorius)

Instrukcija

Raktų komplektas

Garantija 24 mėn

Aprašymas:

Motoblokai WEIMA turi visą spektrą privalumų, šie agregatai gaminami taip, kad žmonėms būtų kuo patogiau su jais dirbti, o kokybė lenkia daugumos rinkoje esančių motoblokų.

- Šiame modelyje įmontuotas dyzelinis 9 AG variklis su ELEKTRINIU STARTERIU puikiai subalansuotas įvairiems darbams, tiek didesniems, tiek mažesniems plotams, o mažos kuro sąnaudos tiesiog stebina. 

- Pagrindinis motobloko privalumas yra tai, jog jis turi net 6 pavaras (4 į priekį ir 2 atgal), dėl agregate įmontuoto palėtintojo, jis didesnėmis apsukomis važiuoti lėčiau, taip dirbti bus lengviau. Taip pat patogu dirbti su žoliapjove ar aktyvia freza.

- Taip pat svarbus privalumas yra DIFERENCIALAS , kuris leidžia atskirai blokuoti kiekvieną ratą. Tai reiškia, jog nors ir didelis motoblokas, jį pasuksite labai lengvai vienu rankenos paspaudimu!

- Dar vienas didelis privalumas tai atjungiamas darbinis velenas. Tai daroma su patogioje vietoje įmontuota rankenėle. Dėl įmontuoto darbinio veleno ant motobloko galite montuoti žoliapjovę arba aktyvia frezą ar net vandens pompą. O atjungimo funkcija leis dirbant motoblokui nenaudojant prijungto priedo tarkime nuvažiuoti į norima vietą.

Motobloko freza susisiaurina arba prasiplatina nuo 80 cm iki 130 cm todėl galėsite apdirbti įvairaus plotus, o apsauginės lėkštės iš šonų apsaugos dirbant patvoriu ar šalia objektų, kuriuos freza galėtu užkabinti. Nepaisant to dalį frezos galima panaudoti kaip ratų praplatinimus!

- Šio motobloko reduktorius varomas krumpliaračiais.

- Rankenos reguliuojamos visomis kryptimis todėl galės dirbti įvairaus ūgio žmonės, taip pat galite pasukti rankenas ir eiti šalia motobloko.

- Motobloko ratų ašys padarytos taip, kad galėtų susisiaurinti.

- Šiems motoblokams taikoma 24 mėn garantija, turime visas detales atskirai, todėl sugedus agregatui nereikės ieškoti detalių kažkur kitur, taip pat taikome tiek garantinį, tiek po garantinį servisą.

- Šie motoblokai atitinka visus Europos standartus ir yra vieni perkamiausiu Lietuvoje.

Prie šių motoblokų taip pat galima montuoti: dvigubą vagotuvą, vartomą arba reguliuojamą plūgą, bulvekasę, žoliapjovę - šienapjovę, buldozerį, priekabą ir kitus priedus, kuriuos galite rasti mūsų priedų skiltyje!

Freza montuojama vietoje ratų (ratai nuimami ir uždedama freza - kultivatorius) todėl žemė dar geriau išdirbama. Ratų ir frezos tvirtinimai yra per fiksatorius (špilgas) todėl tai pagreitiną ir palengvina nuėmimą ir uždėjimą. Šio motobloko valdymas yra itin lengvas, nes Jums tereikia įjungti pavarą, nuspausti važiavimo rankeną ir motoblokas ims judėti. 

Dėl visų papildomų klausimų prieš perkant maloniai prašome kreiptis kontaktuose nurodytu telefonu arba el. paštu. Mielai Jums padėsime!

ATSKIRAI GALIMA UŽSAKYTI IR MONTUOTI AKTYVIĄ FREZĄ (KULTIVATORIŲ) KAIP NUOTRAUKOJE!

motoblokas su aktyvia freza

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: